Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектація визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).

 

Бланк заяви на повернення коштів за товар

Завантажити бланк повернення (.doc)

Правила повернення товару

Шановні покупці, дякуємо вам за покупки в нашому інтернет-магазині. Якщо з якоїсь причини ви не задоволені придбаним товаром, ми пропонуємо вам ознайомитись із правилами повернення.

 

1. Загальні умови повернення

1.1. Ви маєте право повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, не рахуючи дня покупки.

1.2. Повернення можливе, якщо товар не використовувався і зберіг свій товарний вигляд, споживчі властивості, а також оригінальну упаковку, плівки та повний комплект постачання.

1.3. Для оформлення повернення або обміну необхідно надати документ, що підтверджує покупку (товарний чи касовий чек), та заповнити бланк заяви.

 

2. Порядок повернення товару належної якості

2.1. Заповніть форму повернення на нашому сайті або зверніться до нашої служби підтримки.

2.2. Упакуйте товар в оригінальну упаковку, вкладіть чек та заяву на повернення, і надішліть посилку на вказану адресу служби підтримки.

2.3. Після отримання та перевірки товару на відповідність умовам повернення, ми протягом 7 робочих днів здійснимо повернення коштів на ваш рахунок чи обмін товару.

2.4. Послуги з поштової доставки товару при поверненні оплачує клієнт в момент відправки товару продавцю в повному обсязі.

 

3. Повернення товару неналежної якості

3.1. У разі виявлення виробничого браку або пошкоджень, що виникли не з вини покупця, ви можете повернути або обміняти товар.

3.2. Для цього необхідно:

Надати фотографії дефектів товару та чек покупки.

Надіслати товар на вказану адресу для проведення експертизи.

3.3. Після підтвердження дефекту ми запропонуємо вам обмін на аналогічний товар або повернення коштів протягом 7 робочих днів.

 

4. Повернення коштів

4.1. Повернення коштів здійснюється тим самим способом, який був використаний при оплаті товару.

4.2. Час зарахування коштів у рахунок покупця залежить від банку чи платіжної системи і може тривати до 30 робочих днів.

 

5. Вирахування комісії платіжних сервісів

5.1. При поверненні товару належної якості, від суми повернення може бути вирахована комісія платіжних сервісів, що стягується за обробку платежів.

5.2. Розмір комісії платіжних послуг залежить від умов конкретного платіжного сервісу, що використовується при оплаті замовлення.

5.3. Комісія не стягується у разі повернення товару неналежної якості чи помилки, допущеної нашим магазином.

 

6. Контактна інформація

Якщо у вас виникли питання щодо повернення товару, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки:

Телефон:  044-390-39-90  067-478-39-39  073-564-87-18

 

Дякую за те, що вибираєте наш магазин! Ми прагнемо зробити ваш шопінг максимально зручним та приємним.